جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

استخر گتوند، یادش بخیر!

  مرگ از نوع غرق شدن، دوباره در کمين است. همانگونه که مستحضريد فصل گرما شروع شده است. کافيست از پشت ميز گرم و نرمت بيرون بيايي و کولر اتاقت را که برق بيت المال را فقط براي تو روشن کرده، خاموش کني و با جواناني که در فصل گرما، شنا و آبتني، اولين سرگرمي و ورزششان (همانگونه که به آن توصيه شده) شنا است همراه شوي.

  کجا؟

  ساحل بظاهر امن کارون... جايي که در فصل گرما و خصوصا مواقع قطع برقی که بیخ گوشمان تولید میشود هر روز شاهد حضور کودکان و جوانان و سالمندان اعم از زن و مرد است. یا برای تفریح سالم و یا برای گریز از گرما. در اين ميان، فکر کن خيلي از اينان، قوانين شنا را بلد نيستند. کما اینکه بودند کساني که سالهاي قبل با وجود بلد بودن به فن شنا، به کام امواج کارون شدند و يا با سحر زيبايي کارون، جذب ديدنش شدند ولي با بي احتياطي غرق شدند.

  به اين اضافه کنيد جواناني که هر روز فقط بخاطر علاقه به شنا و آبتني، تا شهرهاي مجاور رانندگي ميکنند تا لذت شيرين آن را به تنشان بچشانند و این موجب صرف هزینه و استهلاک و ... میشود.

  از اينها بگذريم

  اصلا چه حاجت به اينهمه مقدمه؟

  در خانه اگر کس است ، يک حرف بس است:
  استخر شهرمان چه شد؟ واقعا نميتوانيد قضيه اش را حل کنيد؟ شايد غريق بعدي فرزندت باشد. مسئول رسيدگي به اين امر کيست؟ لطفا توپ را به زمين ديگري پاس ندهيد.


  این مطلب تا کنون 50 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 19 ارديبهشت 1395
  منبع
  برچسب ها : گرما ,
  استخر گتوند، یادش بخیر!

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر